Vishay ISC1812ER330K
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay ISC1812ER330K.
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Introduction Date2005-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Ind Choke Shielded/Molded 33uH 10% 2.5MHz 45Q-Factor Ferrite 240mA AXL Bag
API Delevan1641R-333K
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan1641-333K
FIXED IND 33UH 240MA 1.43 OHM / Inductors for Decoupling Circuits Wound Ferrite
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 240mA 1.43Ohm DCR 1210 Automotive T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 160mA 1812 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay ISC1812ER330K fornite dai suoi distributori.
ISC-1812 Series 33 uH ±10% 202mA 1.72 Ohm SMT Molded Shielded Wirewound Inductor
Inductor RF Chip Molded/Shielded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 0.202A 1.72Ohm DCR 1812 T/R
Inductance:33Μh; Dc Resistance Max:7.54Ohm; Self Resonant Frequency:-; Dc Current Rating:-; Product Range:Isc-1812 Series; Inductance Tolerance:± 10%; Inductor Construction:-; Inductor Case Style:Smd Rohs Compliant: Yes |Vishay ISC1812ER330K.