Vishay IHLP6767GZER101M11
Inductor High Current Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 5A 110mOhm DCR 6767 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay IHLP6767GZER101M11.
IHS
Datasheet8 pagine3 anni fa
Farnell
Newark
Future Electronics
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-30.58%
SnapEDA
Impronta
Introduction Date2009-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Ind Power Shielded Wirewound 100uH ±20% 100kHz 20 Q-Factor Carbonyl Powder 5.3A T/R
Inductor High Current Toroid 100uH/68.9uH 15% 1KHz 5.3A 0.061Ohm DCR RDL
Wurth Elektronik7447070
100 UH +/-20% FERRITE, IRON POWDER LEADED INDUCTOR, 6A IDC, 35MO RDC WE-FI
Descrizioni
Descrizioni di Vishay IHLP6767GZER101M11 fornite dai suoi distributori.
Fixed Inductor Nonstandard 100µH ±20% 5A 110mΩ 2.1MHz -
General Purpose Inductor, 100uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 6767
HIGH CURRENT INDUCTOR, 100UH 5A 20%; Inductance:100µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.11ohm; DC Current Rating:5A; No. of Pins:2; MSL:MSL 1 - Unlimited; Ferrite Case Style:SMD; Inductor Type:High Current
Inductance:100Μh; Rms Current (Irms):5A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):4A; Product Range:Ihlp-6767Gz-11 Series; Dc Resistance Max:0.11Ohm; Inductance Tolerance:± 20%; Product Length:17.15Mm Rohs Compliant: Yes |Vishay IHLP6767GZER101M11.