Vishay IHLP2020CZER1R0M11
Inductor High Current Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 10A 11mOhm DCR 2020 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay IHLP2020CZER1R0M11.
IHS
Datasheet6 pagine4 anni fa
element14 APAC
HQonline
Farnell
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+21.51%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Introduction Date2008-12-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Iron 11A 0.01Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 11A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 10.1A 0.0115Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 13A 7.81mOhm DCR Blister T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Iron 11A T/R
Wurth Elektronik784771010
Power Inductor, 1Uh, Shielded, 9A Rohs Compliant: Yes |Würth Elektronik 784771010
Descrizioni
Descrizioni di Vishay IHLP2020CZER1R0M11 fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 1UH 10A 11 MOHM SMD | Vishay Dale IHLP2020CZER1R0M11
Fixed Inductor Nonstandard 1µH ±20% 10A 11mΩ 66MHz -
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2020