Vishay IHD3EB270L
Ind High Current Filter Bobbin Core 27uH 15% 1KHz Ferrite 4A AXL Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay IHD3EB270L.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2100HT-270H-RC
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2200HT-270V-RC
Ind Power Wirewound 27uH 15% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 1A T/R
API Delevan4922R-18L
General Purpose Inductor, 27uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
API Delevan4922-18L
API Delevan8532-18L
General Purpose Inductor, 27uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 8833
Descrizioni
Descrizioni di Vishay IHD3EB270L fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 27uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core
High Current Inductors 27 uH 15%
High Current Inductor; Inductor Type:High Frequency; Series:IHD; Inductance:27µH; Inductance Tolerance:± 15%; DC Resistance Max:0.025ohm; DC Current Rating:4A; Package/Case:Axial Leaded; Core Material:Ferrite; Current Rating:4A ;RoHS Compliant: Yes