Vishay HL05006E25R00JE
Res Wirewound 25 Ohm 5% 50W ±30ppm/°C Ceramic Hi Temp Sil RDL Lug Bolt-On Skin Pack
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay HL05006E25R00JE.
JRH Electronics
Datasheet4 pagine8 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 25ohm, 11.1803V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 25ohm, 15.8114V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, Wirewound; 25 Ohms; 3 W @ degC; 5%; Axial Leaded; 30 ppm/ degC
TE ConnectivitySBCHE627RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 27ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE627RJ
TE Connectivity / AMP1-1623788-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 27ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay HL05006E25R00JE fornite dai suoi distributori.
RESISTOR;WIREWOUND;RES 25 OHMS;PWR-RTG 50 W;TOL 5%;LUG;SILICONE
RESISTOR, WIREWOUND, 25 OHM, 50W, 5%
5% ¡À30ppm/¡æ 25¦¸ 50W 101.6mm*101.6mm
RESISTOR, WIREWOUND, 25OHM, 50W, 5%; Res; RESISTOR, WIREWOUND, 25OHM, 50W, 5%; Resistance:25ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:50W; Temperature Coefficient:± 30ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; No. of Pins:2; Operating Temperature Range:-55°C to +350°C