Vishay G26093333309JLA000
Fixed Resistor, Wire Wound, 13W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay G26093333309JLA000.
IHS
Datasheet7 pagine9 anni fa
Supply Chain
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE Connectivity / AMP1623722-4
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 33ohm, 19.0526V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP7-1623795-3
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 33ohm, 1000V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER1733RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 14W, 33ohm, 750V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite20J33RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 33ohm, 720V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite30J33RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 33ohm, 1000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 33ohm, 18.1659V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay G26093333309JLA000 fornite dai suoi distributori.
Res Wirewound 33 Ohm 5% 13W 100ppm/C to 180ppm/C Vitreous AXL Bulk
G206 33R 5% LA
RES 33 OHM 5% WW