Vishay G24071933300J7B000
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay G24071933300J7B000.
Supply Chain
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE Connectivity1-1623714-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 330ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT330R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 330ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 330ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J330R
CFR25Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -450ppm/C 330Ohm 0.333W 1/3W
Descrizioni
Descrizioni di Vishay G24071933300J7B000 fornite dai suoi distributori.
G204 330R 5% AB G88