Vishay G24071932200J7B000
220 Ohms 5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay G24071932200J7B000.
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-52.26%
Supply Chain
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
TE ConnectivityER58220RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 220ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 220ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT220R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 220ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT220R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 220ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT220R
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 220ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay G24071932200J7B000 fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 220ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Wirewound 220 Ohm 5% 7W 100ppm/°C to 180ppm/°C Vitreous AXL Ammo Pack
220¦¸ ¡À5% 7W 100ppm/¡æ~180ppm/¡æ 19.3mm