Vishay CW02B800R0JE70
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 800ohm, 48.9898V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CW02B800R0JE70.
Newark
Datasheet3 pagine8 anni fa
Datasheet3 pagine13 anni fa
Datasheet3 pagine13 anni fa
Datasheet3 pagine14 anni fa
Datasheet3 pagine14 anni fa
Datasheet3 pagine15 anni fa
Datasheet3 pagine15 anni fa
Datasheet3 pagine16 anni fa
Datasheet3 pagine17 anni fa
Datasheet3 pagine17 anni fa
Datasheet3 pagine11 anni fa
Datasheet3 pagine19 anni fa
element14 APAC
Farnell
New Yorker Electronics
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Ohmite53J750E
RESISTOR, WIREWOUND, RES 750 OHMS, PWR-RTG 3 W, TOL 5%, AXIAL, SILICONE
Ohmite55J750E
RESISTOR, WIREWOUND, RES 750 OHMS, PWR-RTG 5 W, TOL 5%, AXIAL, SILICONE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 750ohm, 61.237V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 820ohm, 64.031V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 47.4342V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43J750E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 750ohm, 200V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CW02B800R0JE70 fornite dai suoi distributori.
Res Wirewound 800 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL T/R
RESISTOR, WIREWOUND, 800 OHM, 3W, 5%
WIREWOUND RESISTOR, 800 OHM, 3W, 5%; Resistance: 800ohm; Product Range: CW Series; Power Rating: 3W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Case Style: Axial Leaded; Voltage Rating: -; Resistor Element Type: Wir