Vishay CW02B400R0JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 400ohm, 34.641V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CW02B400R0JE12.
IHS
Datasheet3 pagine8 anni fa
New Yorker Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 390ohm, 34.205V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ390R
TE Connectivity 4-1625892-4 Metal film resistor 390 Ω Axial lead 3 W 5%
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 360ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 390ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J390R
Res Carbon Film 390 Ohm 5% 1/3W -1200ppm/°C to 0ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
TE ConnectivityROX1SJ390R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 390ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CW02B400R0JE12 fornite dai suoi distributori.
RESISTOR;WIREWOUND;RES 400 OHMS;PWR-RTG 3 W;TOL 5%;AXIAL;BULK
Res Wirewound 400 Ohm 5% 3W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
CW-2B 400 5% E12 e3
400 OHM 5% 3W