Vishay CSC08A03100RGEK
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CSC08A03100RGEK.
IHS
Datasheet6 pagine5 anni fa
Newark
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.70
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Resistor Thick Film NET 100 Ohm 2% 1W ±100ppm/°C Isolated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
8-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.798Lx0.098W 20.27mmx2.49mm 1W 100Ohm ±100ppm/C
CTS Components77083101
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.32W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77083101P
Res Thick Film NET 100 Ohm 2% 1.1W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
CTS Components77063101P
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 100ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CSC08A03100RGEK fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.3W, 100ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SIP
CSC08A-03 100 2% EK e3
100 OHM 8 PIN 2% LOW C-SIP
Thick Film Resistor Network; Power Rating:1W; Resistance:100ohm; Resistance Tolerance:± 2%; No. of Elements:4; Series:CSC; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; Resistor Element Material:Thick Film; Voltage Rating:100V ;RoHS Compliant: Yes