Vishay CRCW2512120RFKEGHP
Res Thick Film 2512 120 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CRCW2512120RFKEGHP.
X-ON
Datasheet10 pagine8 anni fa
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-6.93%
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Ultra Librarian
Supply Chain
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-1TNF1200U
Res Thick Film 2512 120 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity2-2176070-7
Res Thick Film 2512 120 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity2-2176070-7
Yageo GroupRC2512FK-07120RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 120Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC2512FK-07120RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 120ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CRCW2512120RFKEGHP fornite dai suoi distributori.
Res Thick Film 2512 120 Ohm 1% 1.5W ±100ppm/°C Molded SMD Blister T/R
Avnet Japan
2512 120 Ohms 1% High Power Thick Film Surface Mount Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 120ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR CRCW-HP 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 1.5W 120Ohm ±100ppm/C
Resistance:120Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1.5W; Resistor Case/Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Pulse Proof, High Power; Product Range:Crcw-Hp E3 Series; Voltage Rating:500V Rohs Compliant: Yes |Vishay CRCW2512120RFKEGHP.