Vishay CRCW12061R00JNEAHP
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CRCW12061R00JNEAHP.
Upverter
Datasheet10 pagine8 anni fa
TME
HQonline
Trend di 3 mesi:
+1055%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
Supply Chain
Country of OriginIsrael, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Parti correlate
TE ConnectivityRLP73K2B1R0JTD
Res High Power Current Sense Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/2W ±200ppm/°C Molded Paper T/R
Yageo GroupRC1206JR-071RL
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 1Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-8RQJ1R0V
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/4W Ý200ppm/ÝC SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupAC1206JR-071RL
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupSR1206JR-071RL
Resistor Thick Film 1206 1 Ohm 5% 1/4 Watt ±200ppm °C Surface Mount Paper Tape and Reel
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CRCW12061R00JNEAHP fornite dai suoi distributori.
Res Thick Film 1206 1 Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
CRCW Series 1 O ±5% 0.5 W Surface Mount Thick Film Chip Resistor
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR CRCW-HP 0.122Lx0.063W 3.10mmx1.60mm 0.75W 3/4W 1Ohm ±200ppm/C
SMD Resistor 1206 1Ω ±5% 3/4W ±200ppm/℃