Vishay CRA12E0834K70FTR
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 1% ±100ppm/C ISOL 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CRA12E0834K70FTR.
IHS
Datasheet5 pagine10 anni fa
element14 APAC
Newark
Future Electronics
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-06-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Ntwk,thick Film,4.7Kohms,50Wv,1+/-% Tol,100Ppm-Tc,1206-Case
CTS Components743C0834701FP
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 1% 0.4W ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 2008(4 X 0805) Concave SMD Bulk
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Concave SMD Paper T/R
Yageo GroupYC164-FR-074K7L
Array Chip Resistor Thick Film 4.7kOhm 1% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
Yageo GroupYC324-JK-074K7L
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CRA12E0834K70FTR fornite dai suoi distributori.
Res Thick Film Array 4.7kOhm 1% 1/10W ±100ppm/°C Isolated Molded 8-Pin Convex 2012 SMD Blister Tape
CRA12E Series 4 Element 4.7 kOhm ± 1 % 50 V SMT Thick Film Resistor Array
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 4700ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1220
RESISTOR, ISO ARRAY 4RES 4.7KOHM 1%, SMD; Resistance:4.7kohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:100mW; Voltage Rating:50V; Series:CRA12E; Temperature Coefficient:± 100ppm; Resistor Element Material:Thick Film ;RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, 4.7KOHM, 0.125W, +/-1%; Resistance: 4.7kohm; Product Range: CRA12 Series; No. of Elements: 4Elements; Network Circuit Type: Isolated; Resistor Case Style: 2012 [5030 Metric]; No. of Pins: 8Pins; Voltage Rating: 50V; P