Vishay CPCC10240R0JE32
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 240ohm, 48.9898V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CPCC10240R0JE32.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2006-01-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2021-11-29
LTD Date2021-11-29
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 240ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 240ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount