Vishay CMF50392R00FHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 392ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CMF50392R00FHEB.
Newark
Datasheet5 pagine5 anni fa
Datasheet5 pagine12 anni fa
Datasheet5 pagine12 anni fa
element14 APAC
Trend di 3 mesi:
-36.91%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 422ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 357ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 412ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 374ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 365ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 412ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CMF50392R00FHEB fornite dai suoi distributori.
CMF Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 392Ohms 0.25W 1/4W
Res Metal Film 392 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/C Epoxy AXL T/R
RESISTOR, METAL FILM, 392 OHM, 250 MW, 1
METAL FILM RESISTOR, 392 OHM, 250 MW, 1%; Resistance: 392ohm; Product Range: CMF Series; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Case / Package: Axial Leaded; Voltage Rating: 200V; Resisto 67P7223
RESISTOR, METAL FILM, 392 OHM, 250 MW, ± 1%; Resistance:392ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:250mW; Voltage Rating:200V; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Metal Film; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes