Vishay ALSR0550R00FE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 50ohm, 15.8114V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay ALSR0550R00FE12.
IHS
Datasheet3 pagine5 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.19%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
ALSR FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±30ppm/C 47Ohm 5W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 50ohm, 7.0711V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 50ohm, 12.2474V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 50ohm, 18.7083V, 1% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F50RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 50ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
PAC Series Ø7.5 x 26 mm 5 W 50 Ohm ±1 % ±100 ppm/K Cemented Wirewound Resistor
Descrizioni
Descrizioni di Vishay ALSR0550R00FE12 fornite dai suoi distributori.
RES 50 OHM 5W 1% AXIAL / 50 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Axial FIXED RESISTOR ALSR 0.312Diax0.875L 7.92mmx22.23mm 5W 50Ohm ±30ppm/C
Res Wirewound 50 Ohm 1% 5W ±30ppm/C Silicone AXL Bulk
50¦¸ ¡À1% 5W ¡À30ppm/¡æ 22.23mm