Vishay ALSR031K750JE12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1750ohm, 72.4569V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay ALSR031K750JE12.
IHS
Datasheet3 pagine5 anni fa
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1750ohm, 93.5414V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1750ohm, 132.2876V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite23J1K8
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1800ohm, 135V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J1K8
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1800ohm, 330V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite25J1K8E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1800ohm, 330V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1800ohm, 42.4264V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay ALSR031K750JE12 fornite dai suoi distributori.
Axial Axial ALSR 0.180Diax0.500L 4.57mmx12.70mm 3W 1.75kOhms ±30ppm/C
RES 1.75K OHM 3W 5% AXIAL
ALSR03 1.75K 5% E12 e3
1.75K¦¸ ¡À5% 3W ¡À30ppm/¡æ 12.7mm