Vishay AC01000001007JA100
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay AC01000001007JA100.
Newark
Datasheet12 pagine5 anni fa
Datasheet9 pagine13 anni fa
Datasheet9 pagine13 anni fa
Datasheet11 pagine14 anni fa
Datasheet11 pagine14 anni fa
Datasheet11 pagine15 anni fa
Datasheet11 pagine15 anni fa
Datasheet11 pagine16 anni fa
Datasheet11 pagine17 anni fa
Datasheet11 pagine17 anni fa
Datasheet9 pagine12 anni fa
IHS
element14 APAC
Farnell
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-58.93%
Supply Chain
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
TE Connectivity / AMP1625885-1
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.1ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupPNP300JR-73-0R1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.1ohm, 300V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JTR100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Yageo GroupFKN200JR-73-0R1
Wirewound Resistor 0.1Ohm 2W 5% Axial T/R
Yageo GroupKNP100JR-52-0R1
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.1ohm, 0.32V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JBR100
Descrizioni
Descrizioni di Vishay AC01000001007JA100 fornite dai suoi distributori.
RESISTOR, WIREWOUND, RES 0.1 OHMS, PWR-RTG 1 W, TOL 5%,AXIAL, CERAMIC CORE
Res Wirewound 0.1 Ohm 5% 1W -80ppm/°C to -10ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
VISHAY - AC01000001007JA100 - RES, 0R1, 5%, 1W, AXIAL, WIREWOUND
AC Series Ø 11 x 4.3 mm 0.1 Ohm 1 W ±5 % -80 to -10 ppm/K Wirewound Resistor
Axial Axial AC 0.169Diax0.433L 4.30mmx11.00mm 1W 100mOhms -10/ -80ppm/C