Vishay 248FGJSPXB25502MA
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.5W, 5000ohm, 50V, 20% +/-Tol, 500ppm/Cel, 1 Turn(s)
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay 248FGJSPXB25502MA.
Vishay
Datasheet5 pagine1 anno fa
Newark
element14 APAC
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2013-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Potentiometer, Conductive Plastic, 1W, 5000ohm, 20% +/-Tol, 1000ppm/Cel, 1 Turn(s)
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.5W, 5000ohm, 20% +/-Tol, 1000ppm/Cel, 4565
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.5W, 5000ohm, 20% +/-Tol, 1000ppm/Cel, 1 Turn(s)
PanasonicEVU-F2AF30B53
POTENTIOMETER 9MM PLASTIC SHAFT VERTICAL SINGLE NO BUSHING 5K EVU SERIES
PanasonicEVU-F2LFL3B53
POTENTIOMETER 9MM PLASTIC SHAFT VERTICAL SINGLE PLASTIC SLEEVE 5K EVU SERIES
PanasonicEVU-F2MFL3B53
POTENTIOMETER 9MM PLASTIC SHAFT VERTICAL SINGLE METAL BUSHING 5KOHM EVU SERIES
Descrizioni
Descrizioni di Vishay 248FGJSPXB25502MA fornite dai suoi distributori.
Rotary Potentiometer, Conductive Plastic, 248 Series, 5 Kohm, Linear, 1, 500 Mw, Through Hole Rohs Compliant: Yes |Vishay 248FGJSPXB25502MA.
248 F GJ S P X BO50 5K 20% A e3
5K¦¸ ¡À20% 500mW ¡À500ppm/¡æ , 30.73mm*13.11mm