Vishay BZG05C6V2TR
BZG05C6V2 Series 3 W 6.2 V 0.2 A Surface Mount Zener Diode - DO-214AC
Obsolete
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay BZG05C6V2TR.
IHS
Datasheet4 pagine0 anni fa
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
ZENER DIODE Zener Diode, 5.1V V(Z), 5.88%, 1.25W, Silicon, Unidirectional, DO-214AC
ZENER DIODE Zener Diode, 5.6V V(Z), 7.1%, 1.25W, Silicon, Unidirectional, DO-214AC