Vishay WSR33L300FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.0033ohm, 0.0995V, 1% +/-Tol, 110ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSR33L300FBA.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
WSR Series 4527 2 W 0.0033 Ohm ±1% Surface Mount Power Metal Strip® Resistor
Res Metal Strip 4527 0.003 Ohm 1% 3W ±450ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 4527 0.003 Ohm 1% 2W ±450ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.003ohm, 0.0775V, 1% +/-Tol, 110ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.003ohm, 0.0949V, 5% +/-Tol, 450ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WSR33L300FBA fornite dai suoi distributori.
RES 0.0033 OHM 1% 3W 4527
WSR-3 .0033 1% B43