Vishay WSR2R7500FEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.75ohm, 1.225V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSR2R7500FEB.
IHS
Datasheet4 pagine7 anni fa
Mouser
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-01-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.8ohm, 1.2649V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Res Metal Strip 4527 0.8 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive Bulk
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.768ohm, 1.239V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WSR2R7500FEB fornite dai suoi distributori.
SMD Power Metal Strip/Current Sensing Resistors 2watts 0.75ohms 1%
RES 0.75 OHM 1% 2W 4527
WSR-2 .75 1% EB e2