Vishay WSL28167L500FTH
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.0075ohm, 0.1225V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2816
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSL28167L500FTH.
IHS
Datasheet5 pagine2 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Res Metal Strip 4527 0 Ohm Jumper Molded SMD Embossed Plastic T/R
KOA SpeerRK73Z2ATTD
Zero Ohm Resistor, Jumper, 0805 [2012 Metric], Thick Film, 2 A, Surface Mount Device
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.005ohm, 0.1V, 1% +/-Tol, 110ppm/Cel, Surface Mount, 2816
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.004ohm, 0.0894V, 1% +/-Tol, 150ppm/Cel, Surface Mount, 2816
PanasonicERJ1GN0R00C
Zero Ohm Resistor, Jumper, 0201 [0603 Metric], Thick Film, 50 mW, 500 mA, Surface Mount Device
Yageo GroupRC0603JR-070RL
GENERAL PURPOSE CHIP RESISTOR Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 0ohm, Surface Mount, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WSL28167L500FTH fornite dai suoi distributori.
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2816.00751%RJ9
RES 0.0075 OHM 1% 2W 2816
WSL-2816 .0075 1% RJ9