Vishay WSL2512R2000JTA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.2ohm, 0.4472V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSL2512R2000JTA.
IHS
Datasheet3 pagine17 anni fa
Parti correlate
Yageo GroupPT2512JK-7W0R2L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 2512 200mOhm 5% Emboss T/R
Yageo GroupRL2512JK-070R2L
1W Thick Film Resistors ±5% ±600ppm/℃ 200mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityRLP73K3AR20JTE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.2ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TRQJR22U
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE ConnectivityRL73K3AR22JTDF
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
TE Connectivity1-1622825-6
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WSL2512R2000JTA fornite dai suoi distributori.
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.25%R86
RES 0.2 OHM 5% 1W 2512 / 200 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element
RES 0.2 OHM 5% 1W 2512
WSL-2512 .2 5% R86