Vishay WSL20103L100FEK18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.0031ohm, 0.0557V, 1% +/-Tol, 150ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSL20103L100FEK18.
IHS
Datasheet5 pagine2 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Supply Chain
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Res Metal Strip 2010 0.003 Ohm 1% 2W ±150ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Bulk
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.003ohm, 0.0775V, 1% +/-Tol, 150ppm/Cel, Surface Mount, 2010
PanasonicERJMP3MF3M0U
Res Metal Plate 2010 0.003 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res 2010 0.003 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJMP3KF3M0U
Res Metal Plate 2010 0.003 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJMB1SF3M0U
Res Metal Plate 1020 0.003 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WSL20103L100FEK18 fornite dai suoi distributori.
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 1W,0.0031 OHM,1% TOL, PB-FREE, BULK, HIGH POWER
RES 0.0031 OHM 1% 1W 2010