Vishay WSL1206R0130FEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.013ohm, 0.057V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSL1206R0130FEB.
Supply Chain
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WSL1206R0130FEB fornite dai suoi distributori.
Res Metal Strip 1206 13MilliOhm 1% 1/4W ±75ppm/°C Molded T/R
RES 0.013 OHM 1% 1/4W 1206
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.25W,0.013 OHMS,1% TOL, POWER METAL STRIP