Vishay RWR82S10R0FSB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.5W, 10ohm, 3.873V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RWR82S10R0FSB12.
IHS
Datasheet4 pagine8 anni fa
New Yorker Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
OhmiteWNC10RFET
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 10ohm, 4.4721V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteWNC10RFE
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 10Ohm, 1% +/-Tol, 50Ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteWHC10RFET
Resistor, Wirewound Non-Induct, Axial, 1W, 10 Ohm, +/-1%, +/-20ppm, (7.137mm X 2.667mm), T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RWR82S10R0FSB12 fornite dai suoi distributori.
Res Wirewound 10 Ohm 1% 1.5W ±50ppm/C 0.001% Silicone AXL Bulk
RES 10 OHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-2 10 1% RWR82S10R0FS B12
10 OHM 1% EGS-2