Vishay RWR80SR357FSB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.357ohm, 0.845V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RWR80SR357FSB12.
IHS
Datasheet4 pagine8 anni fa
New Yorker Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.357ohm, 0.5975V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.365ohm, 1.0464V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.332ohm, 0.998V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45FR33E
Res Wirewound 0.33 Ohm 1% 5W ±90ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Ohmite41FR33E
RESISTOR;WIREWOUND;RES 0.33 OHMS;PWR-RTG 1 W;TOL 1%;AXIAL;SILICONE-CERAMIC
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RWR80SR357FSB12 fornite dai suoi distributori.
Resistor,metal Alloy,0.357Ohms,1+/-% Tol,-650,650Ppm-Tc,rwr-Milstyle |Vishay RWR80SR357FSB12
RES 357 MOHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-3-80 .357 1% RWR80SR357FS B12