Vishay RWR80SR300FSS70
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.3ohm, 0.7746V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RWR80SR300FSS70.
Supply Chain
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2015-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 0.9487V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.301ohm, 0.5486V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43FR30E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite41FR30E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.3ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 0.9487V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.3ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RWR80SR300FSS70 fornite dai suoi distributori.
RES 300 MOHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-3-80 .3 1% RWR80SR300FS S70