Vishay RWR80S20R0FPS73
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 20ohm, 6.3246V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RWR80S20R0FPS73.
IHS
Datasheet4 pagine8 anni fa
New Yorker Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2016-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Ohmite45F20RE
Resistor; Wirewound; Res 20 Ohms; Pwr-Rtg 5 W; Tol 1%; Axial; Silicone-Ceramic
Ohmite41F20RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 20ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite40F20RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 20ohm, 1000V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR81S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 20Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 20ohm, 4.4721V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 21.8ohm, 6.603V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RWR80S20R0FPS73 fornite dai suoi distributori.
RES 20 OHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-3-80 20 1% RWR80S20R0FP S73