Vishay RN60C46R4FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 46.4ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RN60C46R4FB14.
IHS
Datasheet5 pagine9 anni fa
Introduction Date2016-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Parti correlate
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 46.4Ohm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 47.5ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 46.4ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 49.9ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 47.5ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RN60C46R4FB14 fornite dai suoi distributori.
Resistor,metal Film,46.4Ohms,300Wv,1+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc |Vishay RN60C46R4FB14
RES METAL FILM 46.4 OHM 1/8W 1% AXIAL
CMF-60 46.4 1% T-2 RN60C46R4F B14