Vishay RN60C4643FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 464000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RN60C4643FB14.
IHS
Datasheet5 pagine4 anni fa
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Yageo GroupMF0207FTE52-464K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 464000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 499000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 453000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 453kOhms 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 464000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Through Hole Resistor, 470 kohm, MRS25 Series, 600 mW,1%, Axial Leaded, 350 V
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RN60C4643FB14 fornite dai suoi distributori.
Resistor,metal Film,464Kohms,300Wv,1+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc,rn60-Milstyle |Vishay RN60C4643FB14
RES METAL FILM 464K OHM 1/8W 1% AXIAL
CMF-60 464K 1% T-2 RN60C4643F B14