Vishay RN60C10R0DB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 10ohm, 300V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RN60C10R0DB14.
IHS
Datasheet5 pagine9 anni fa
New Yorker Electronics
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-02-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 10ohm, 250V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879645-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 10.5ohm, 350V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 10ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FTC10R0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 10ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 10ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 11ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RN60C10R0DB14 fornite dai suoi distributori.
RES 10 OHM 1/4W .5% AXIAL
CMF-60 10 .5% T-2 RN60C10R0D B14
10 OHM .5% 50PPM 1/8W