Vishay RN50C7151BRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.05W, 7150ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RN50C7151BRE6.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 7500ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 7230ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 7320ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 6810ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B7K32CC
R SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 7.32KOHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RN50C7151BRE6 fornite dai suoi distributori.
Resistor,metal Film,7.15Kohms,200Wv,.1+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc,rn50-Milstyle |Vishay RN50C7151BRE6
RES 7.15K OHM 1/20W .1% AXIAL
CMF-50 7.15K .1% T-2 RN50C7151B RE6