Vishay RLR07C5620FS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 562ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RLR07C5620FS.
IHS
Datasheet4 pagine9 anni fa
element14
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date1996-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RLR07C5620FS fornite dai suoi distributori.
RESISTOR, METAL FILM, 562OHM, 250mW, 1%
Other Products
Metal Film Resistor; Power Rating:250mW; Resistance:562ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Series:RLR; Operating Temperature Range:-65°C to +150°C; Resistor Element Material:Metal Film; Voltage Rating:250V ;RoHS Compliant: No