Vishay RL20S511GRE6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 510ohm, 350V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RL20S511GRE6.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 510ohm, 250V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 470ohm, 250V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 560ohm, 250V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT510R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 510ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT510R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 510ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RL20S511GRE6 fornite dai suoi distributori.
Resistor,metal Film,510Ohms,350Wv,2+/-% Tol,-200,200Ppm-Tc,rl20-Milstyle |Vishay RL20S511GRE6
RES 510 OHM 1/2W 2% AXIAL
CMF-20 510 2% T-00 RL20S511G RE6