Vishay LVR03R1000FE12
Resistor, Wirewound; 0.1 Ohms; 3 W @ degC; 1 %; 1000 V; Axial Leaded
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay LVR03R1000FE12.
IHS
Datasheet4 pagine5 anni fa
Farnell
Newark
element14 APAC
Arrow.cn
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-07-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-22
LTD Date2021-11-22
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Strip, 5W, 0.1ohm, 0.7071V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.1ohm, 0.3162V, 1% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay LVR03R1000FE12 fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.1ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
LVR Series 3 W 0.1 Ohms 1 % Axial Lead Metal Strip Wirewound Resistor
Res Metal Strip 0.1 Ohm 1% 3W Molded AXL Thru-Hole Bulk
WIREWOUND RESISTOR, R1, 1%, AXIAL; Resistance:0.1ohm; Voltage Rating:-; Resistor Case Style:Axial Leaded; Power Rating:3W; Resistance Tolerance: 1%; Product Range:LVR03 Series; Resistor Element Type:Wirewound