Vishay CRCW08054K32FKEB
SMD Chip Resistor, 4.32 kOhm, ± 1%, 125 mW, 0805 [2012 Metric], Thick Film, General Purpose
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CRCW08054K32FKEB.
IHS
Datasheet10 pagine3 anni fa
Supply Chain
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-01-30
LTD Date2024-04-30
Parti correlate
Yageo GroupRC0805FR-074K32L
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 4.32 kΩ, 0.125 W, ±1 %, RC0805FR-074K32L
Res Thick Film 0805 4.32K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-6ENF4321V
Res Thick Film 0805 4.32K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupAC0805FR-074K32L
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 4320ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res General Purpose Thick Film 0805 4.32k Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
Yageo GroupRC0805FR-074K7L
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 4.7kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CRCW08054K32FKEB fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 4320ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
RES SMD 4.32K OHM 1% 1/8W 0805
D12/CRCW0805 100 4K32 1% ET5 e3
Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 4.32Kohms 1%