Vishay CMF554K3500BEEB
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 4350ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay CMF554K3500BEEB.
New Yorker Electronics
Datasheet5 pagine8 anni fa
Mouser
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 4640ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 4530ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 4700ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 4220ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1622795-5
Through Hole Metal Film Resistor, R Series, 4.02 Kohm, 250 Mw, - 0.1%, 500 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Descrizioni
Descrizioni di Vishay CMF554K3500BEEB fornite dai suoi distributori.
1/8W Precision Metal Film Resistors 1/8watt 4.35Kohms .1% T9 25PPM
RES 4.35K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
CMF-55 4.35K .1% T-9 EB e3