Vishay 01M5001JF
Thermistor NTC 5K Ohm 5% 2-Pin Radial Bulk
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay 01M5001JF.
IHS
Datasheet5 pagine5 anni fa
element14 APAC
Newark
element14
DigiKey
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2025-03-31
LTD Date2025-06-30
Parti correlate
THERMISTOR, 5 KOHM, +/-1%, L15, Zero Power Resistance at 25°C:5kohm
Thermistor NTC 5K Ohm 5% 2-Pin Radial 3977K -4.5 to -4 Box
Thermistor NTC 5K Ohm 2.2% 2-Pin Wire 3984K -4.5 to -4 Box Automotive
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 4.5mm 155C 3980K 1%
Thermistor NTC 5000Ohm 1% 2-Pin Radial Bulk
Epcos 4.7kOhms 450mW NTC Thermistor, 20s, 5.5 (Dia.) x 5mm | EPCOS B57164K472J
Descrizioni
Descrizioni di Vishay 01M5001JF fornite dai suoi distributori.
NTC Thermistor, 5000ohm, Through Hole Mount
NTC THERMISTOR; Zero Power Resistance at 25°C: 5kohm; Product Range: M Series; Thermistor Mounting: Through Hole; Beta Value (K): -; Thermistor Case Style: -; Thermistor Terminals: Wire Leaded; Operating Temperature Min: -40°C; R/T Curve: 1
Ntc Thermistor; Thermistor Type:Ntc; Resistance (25°C):5Kohm; Product Range:M Series; B-Constant:-; B-Constant Tolerance:-; Probe Material:-; Lead Length:36.1Mm; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:125°C Rohs Compliant: Yes |Vishay 01M5001JF