United Chemi-Con KME50VB221M10X16LL
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
Obsolete
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet7 pagine24 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con KME50VB221M10X16LL fornite dai suoi distributori.
Minature Radial Cap, 50V, 220u
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:General Purpose; Voltage Rating:50VDC; Capacitor Dielectric Material:Aluminum Electrolytic; Operating Temperature Range:-55 C to +105 C; Capacitance:220uF RoHS Compliant: No