United Chemi-Con EMVY100ADA221MF80G
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 220UF 10; 10V 20%, SMD; AE Case: Radial Can - Capacitance: 220µF;
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
IHS
Datasheet2 pagine12 anni fa
Datasheet2 pagine15 anni fa
Farnell
Electro Sonic
Future Electronics
element14
Supply Chain
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Parti correlate
PanasonicEEEFKA221XAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
United Chemi-ConEMZA100ADA221MF80G
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEEFK1A221XP
Cornell DubilierAFK227M10X16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-HA1A221XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVY100ADA221MF80G fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 1000h 105°C Cardboard T/R
MVY Series 220 uF 10 V ±20% Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
220uF 10V 280mA@100kHz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 220UF 10V 20%, SMD; AE Capacitor Case: Radial Can - SMD; Capacitance: 220µF; Voltage Rating: 10V; ESR: 0.34ohm; Product Range: MVY Series; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 125°C; Ripple Current AC: 280mA
Aluminum Electrolytic Capacitor 220Uf 10V 20%, Smd; Rango De Producto:Serie Mvy; Capacidad:220Μf; Tensión Nominal:10V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:6.3Mm; Resistencia Esr:0.34Ohm; Altura:7.7Mm; Body Height:7.7Mm |Chemi-Con EMVY100ADA221MF80G