United Chemi-Con EMVE6R3ADA152MJA0G
Cap Aluminum Lytic 1500uF 6.3V 20% (10 X 10mm) SMD 550mA 2000h 105°C Cardboard T/R
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet2 pagine10 anni fa
Datasheet2 pagine11 anni fa
Electro Sonic
Future Electronics
Newark
element14
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.55%
Parti correlate
United Chemi-ConEMVY6R3ADA152MJA0G
Cap Aluminum Lytic 1500uF 6.3V 20%( 10 X 10mm) SMD 670mA 2000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVA6R3ADA152MJA0G
Cap Aluminum Lytic 1500uF 6.3V 20% (10 X 10mm) SMD 480mA 2000h 85°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMZA6R3ADA152MJA0G
Cap Aluminum Lytic 1500uF 6.3V 20%( 10 X 10mm) SMD 850mA 2000h 105C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCL 6.3V 1500muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
KYOCERA AVXUUR0J152MNL1GS
Cap Aluminum Lytic 1500uF 6.3V 20% (10 X 10mm) SMD 489mA 2000h 85C T/R
PanasonicEEV-HA0J152P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 6.3V 1500muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVE6R3ADA152MJA0G fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1500uF, Surface Mount, 4141
MVE Series 6.3 v 1500 uf 105c 10x10 mm 2k Hours SMD Aluminum Electrolytic
Capacitor Alum Elec 1500Uf, 6.3V, 20%, Smd
1.5mF 6.3V ¡À20% 2000h@ 105¡ãC 550mA@ 120Hz 10.3mm*10.3mm*10mm