United Chemi-Con EMVE500ADA330MF80G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 65mA 1000h 105C Automotive T/R
Datasheet2 pagine11 anni fa
Electro Sonic
Future Electronics
element14
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
PanasonicEEE-HA1H330XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 50V 33muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicECE-V1VA330UP
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 5.7mm) SMD 65mA 2000h 85°C T/R
PanasonicEEE-1HA330UAP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 52mA 1000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVE350ADA330MF60G
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 5.7mm) SMD 54mA 1000h 105°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMVY500ADA330MF80G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 170mA 1000h 105C Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVE500ADA330MF80G fornite dai suoi distributori.
MVE Series 50 V 33 uF Ø6.3x7.7mm Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
33uF 50V 65mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2626
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:High CV; Capacitance:33µF; Voltage Rating:50VDC; Capacitor Dielectric Type:Aluminum Electrolytic; Package/Case:F80; Body Height:7.7mm; Body Diameter:6.3mm; Termination Type:SMD ;RoHS Compliant: Yes