United Chemi-Con EMVE500ADA101MHA0G
MVE Series 50 V 100 uF Ø8x10mm ±20 % SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet2 pagine10 anni fa
Datasheet2 pagine11 anni fa
Future Electronics
Electro Sonic
Newark
element14
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
UR Series 100 uF 63 V 85°C Ø10 x 10 mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Cornell DubilierAVE107M35F24T-F
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10mm) SMD 1.99 Ohm 252mA 2000h 85C T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCD 63V 100muF 卤20% 0.394Dia 10.00mm
United Chemi-ConEMVE630ADA101MJA0G
Cap Aluminum Lytic 100uF 63V 20% (10 X 10mm) SMD 310mA 2000h 105°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMVA500ADA101MHA0G
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 10mm) SMD 190mA 2000h 85°C Cardboard T/R
United Chemi-ConEMVH350ADA101MJA0G
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20%( 10 X 10mm) SMD 0.3 Ohm 296mA 2000h 125C Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVE500ADA101MHA0G fornite dai suoi distributori.
100uF 50V 230mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 10mm) SMD 230mA 2000h 105°C Cardboard T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3333
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 100UF 50; ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 100UF 50V 20%, SMD; Capacitor Case / Package: Radial Can - SMD; Capacitance: 100µF; Voltage(DC): 50V; ESR: -; Lifetime @ Temperature: 2000 hours @ 125°
Aluminum Electrolytic Capacitor 100Uf 50V 20%, Smd, Full Reel; Rango De Producto:Serie Mve; Capacidad:100Μf; Tensión Nominal:50V; Cubierta Del Condensador Ae:Radial - Smd; Diámetro:8Mm; Resistencia Esr:-; Altura:10Mm |Chemi-Con EMVE500ADA101MHA0G