United Chemi-Con EMVE350ADA470MF80G
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 80mA 1000h 105C Automotive T/R
IHS
Datasheet2 pagine10 anni fa
Datasheet2 pagine11 anni fa
Future Electronics
Electro Sonic
Newark
element14
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-26.32%
Supply Chain
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Parti correlate
PanasonicEEE1VA470WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 35V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE1EA470WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-HA1E470WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 47UF 35V; 35V 20%, SMD; AE Case:Radial Can - Capacitance:47µF;
KYOCERA AVXUWT1E470MCL1GB
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 25V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMVH250ADA470MF80G
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.9 Ohm 110mA 1000h 125C Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVE350ADA470MF80G fornite dai suoi distributori.
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 47UF 35V 20%, SMD
MVE Series 35 V 47 uF Ø6x7mm Surface Mount Aluminum Electrolytic Capacitor
47uF 35V 80mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2626
CAPACITOR ALUM ELEC 47UF 35V 20%, SMD; Product Range:UNITED CHEMI-CON - MVE Series; Capacitance:47µF; Voltage Rating:35V; AE Capacitor Case:Radial Can - SMD; Diameter:6.3mm; ESR:-; Height:7.7mm; Ripple Current AC:80mA; MSL:-
Capacitor Alum Elec 47Uf 35V 20%, Smd; Body Diameter:6.3Mm; Body Height:7.7Mm; Body Length:7.7Mm; Capacitance:47Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Application:High Cv; Capacitor Dielectric Type:Aluminium Electrolytic Rohs Compliant: Yes |Chemi-Con EMVE350ADA470MF80G