United Chemi-Con EMVE250ADA470MF55G
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 60mA 1000h 105°C Cardboard T/R
Future Electronics
Electro Sonic
Newark
element14
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.79%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
Scarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Parti correlate
PanasonicEEE-HA1E470WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
KYOCERA AVXUWT1E470MCL1GB
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 25V 47muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE1EA470WP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 47muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEE-HAE470WAP
United Chemi-ConEMVA250ADA470MF55G
MVA Series 25 V 47 uF 6 x 5 mm ±20 % SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
United Chemi-ConEMVY250ADA470MF55G
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 140mA 1000h 105°C Cardboard T/R
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVE250ADA470MF55G fornite dai suoi distributori.
MVE Series 25 V 47 uF 105 °C Ø 6.3 x 5.2 mm SMT Aluminum Electrolytic Cap
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 0.06A 1000h 105C T/R Automotive AEC-Q200
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD / 47 µF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
47uF 25V 60mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2626
CAPACITOR ALUM ELEC 47UF 25V 20%, SMD, FULL REEL; Capacitor Case / Package:Radial Can - SMD; Capacitance:47µF; Voltage(DC):25V; ESR:-; Lifetime @ Temperature:2000 hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Range:MVE Series; MSL:- RoHS Compliant: Yes