United Chemi-Con EMVA500ADA330MF80G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 70mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
SD ChipsEMVA500ADA330MF80GContatto
1d
Datasheet2 pagine15 anni fa
Newark
element14
DigiKey
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Parti correlate
PanasonicEEE-1HA330XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEVHA1H330UP
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (8 X 6.2mm) SMD 70mA 2000h 105C T/R
PanasonicEEE-HA1H330XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 50V 33muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 50V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 75mA 2000h 105C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 35V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EMVA500ADA330MF80G fornite dai suoi distributori.
33uF 50V 70mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2626
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 33UF 50V 20%, SMD; Capacitor Case / Package:Radial Can - SMD; Capacitance:33µF; Voltage(DC):50V; ESR:-; Lifetime @ Temperature:2000 hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:MVA Series; MSL:- RoHS Compliant: Yes