United Chemi-Con ELXY350ELL182ML30S
Aluminum Electrolytic Capacitor 1800UF, 35V, 20%, Radial
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet3 pagine3 anni fa
Datasheet2 pagine11 anni fa
United Chemi-Con
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicEEU-FC1E182L
Cap Aluminum 1800uF 25V 20% (12.5 X 30mm) Radial 5mm 2310mA 5000h 105°C Bulk
United Chemi-ConELXY250ELL182ML25S
Cap Aluminum Lytic 1800uF 25V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 2070mA 8000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKY-350ELL182ML25S
Cap Aluminum Lytic 1800uF 35V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 2930mA 10000h 105°C Bulk
United Chemi-ConEKY-250ELL182MK30S
Cap Aluminum Lytic 1800uF 25V 20% (12.5 X 30mm) Radial 5mm 2650mA 10000h 105°C Bulk
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 35V 1800muF 卤20% 0.630Dia 16.00mm
KYOCERA AVXUPW1V182MHD
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con ELXY350ELL182ML30S fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1800uF, Through Hole Mount
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL / 1800 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 1800UF, 35V, 20%, RADIAL; Capacitance:1800 F; Voltage Rating:35V; Product Range:LXY Series; Capacitance Tolerance: 20%; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Diameter:16mm; Packaging:Each; Height:30mm
Aluminum Electrolytic Capacitor 1800Uf, 35V, 20%, Radial; Rango De Producto:Serie Lxy; Capacidad:1800Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 20%; Tensión Nominal:35V; Diámetro:16Mm; Terminales Del Condensador:Conexión Radial; Altura:30Mm |Chemi-Con ELXY350ELL182ML30S